Liya Mobilya:

MAĞAZALARIMIZA DA BEKLERİZ

Merkez Showroom: Eski Edirne Asfaltı No: 1430 /1 Arnavutköy / İstanbul |

Tel:(0212) 597 54 92

Bambi Yatak Showroom : Merkez Mh. Eski Edirne Asfaltı No:1408/A Arnavutköy/istanbul|

Tel:0212 597 54 91

Mondi Home Showroom: Mustafa Kemal Paşa Mah. Fatih Cad. No:59 Arnavutköy/İstanbul|

Tel:(0212) 597 54 66

BAZI KISA CEVAPLAR

SIK SORULANLAR

İstanbul’un Avrupa yakasında 3 mağazamızda yer alan en yeni model ürünlerimizi yakından görebilir, detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Sitemizde yer alan ürünlerin tamamını mağazalarımızda bir arada sergileme şansımız ne yazık ki bulunmuyor. Ancak, sitemizden beğendiğiniz ürünün, model ve malzeme olarak benzerlerini mağazalarımızda görebilirsiniz. Dilerseniz, Satış Danışmanlarımız, sizlere kataloglar üzerinden de ürün sunumu yapabileceklerdir. Üstelik, sadece mağazamızda olup, internet sitemizde yer almayan özel, sürpriz ürünlerle de karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden sizi mağazalarımıza mutlaka bekliyoruz.

İstanbul içinde, satın aldığınız tüm ürünlerde nakliye ve montaj ücretsizdir. İstanbul dışında iseniz, 5.000 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde, siparişlerinizi ücretsiz olarak kapınıza kadar teslim ediyoruz. Ürün teslimleri, İstanbul kendi araçlarımız ile, bu iller dışında ise konusunda uzman nakliye firmaları aracılığıyla, sigortalı olarak gerçekleştirilmektedir. Bununla birlikte, teslimatın yapılacağı adrese, fiziksel koşullar, yol ve arazi şartlarından ötürü büyük araçla erişimin mümkün olamadığı bir takım özel durumlarda ise ürünler, sipariş sahibinin bilgisi ve onayı dahilinde, adresine en yakın merkezi noktaya bırakılmaktadır.

Liya Mobilya, hazır koleksiyon ürünler dışında, isteğe bağlı özel ölçü ve tasarım ürünler de ürettirebilmektedir. Sitemizde yer alan ve fiyat etiketi bulunmayan örnek tasarımlar, talep edeceğiniz ölçüye göre fiyatlandırılacağı için, net rakam konusunda satış danışmanlarımızla iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Liya Mobilya’da peşin, taksitli, senetli, ön ödemeli satış, esnek ödeme gibi farklı ödeme seçenekleri bir arada sunulmaktadır. Dilerseniz, siparişlerinizin ödemesini nakit yaparak peşin indirim avantajından da yararlanabilir veya kredi kartına taksit seçeneğini kullanabilirsiniz. Ayrıca ön ödemeli satış modelimiz sayesinde, kefile ya da kredi kartına gerek olmaksızın, mobilyanızı teslim almak istediğiniz tarihe göre alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Bugüne kadar İstanbul dışına gerçekleştirdiğimiz ürün teslimatlarının bir çoğunun siparişini internet sitemiz üzerinden aldık. Siz de beğendiğiniz ürünü, gönül rahatlığı ile www.liyamobilya.com adresinden sipariş edebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz, istediğiniz koltuk takımının renk kartelasını da size gönderebiliriz. Böylece, renk seçiminizi de kolaylıkla yapabilirsiniz.

BİZE YAZIN

ÜRÜN BİLGİSİ VEYA TÜM SORULARINIZ İÇİN